fbpx

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Robercika Malca, naszego kochanego synka, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością. Na stronce pokazujemy codzienną walkę Roberta w drodze do samodzielności. Chcemy pokazać także, że mimo swojej niepełnosprawności Robert, na swój sposób, może cieszyć się życiem, jak każda zdrowa osoba.

FILMIKI

KSIĘGA GOŚCI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Robert na Facebook

Tegoroczne wakacje po wieloma względami były dla nas trudnym wyzwaniem. Robuś, jako pełnoprawny uczeń, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego już prawie od połowy czerwca, aż do końca sierpnia, nie miał zajęć w szkole. Dodatkowo siostrzyczka Roberta była jeszcze na tyle mała, że poruszała się głównie w wózku. W sierpniu do naszej wesołej gromadki dołączył Wojtuś, którego przedszkole było zamknięte przez cały miesiąc. Pech chciał, że w sierpniu zaniemógł nam dziadek i babcia z dziadkiem cały miesiąc spędzili w szpitalu (tzn dziadek w szpitalu, babcia pilnowała dziadka:). Tata w pracy, a dzieci jak to dzieci nudy nie znoszą, więc trzeba im było znalezć zajęcie. Na początku wakacji Robert miał turnus rehabilitacyjny w ośrodku Arka w Elblągu. Pech chciał, że trochę nam się przeziębił, dodatkowo ciągle był raczej na nie w stosunku do jedzenie, ale mimo to dał radę przez dwa tygodnie ćwiczyć na turnusie. W dalszej części wakacji, na szczęście mogliśmy liczyć na pomoc naszej niestrudzonej prababci Halinki, która z wielką ochotą wybierała się na każdą wycieczkę, jaka tylko urodziła się w głowie mamy. Wycieczki musiały być na tyle ciekawe, żeby Wojtuś się nie nudził, dostępne dla osób poruszających się na wózkach no i w miarę blisko, bo nasza księżniczka nie należy do fanek podróży samochodem.

Poniżej parę zdjęć z naszych wakacyjnych wojaży, w czasie których odwiedziliśmy Tuchlino, Gniewino, Nadole, Marszewo, Władysławowo.

Comments powered by CComment

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ROBERTOWI?

Aby przekazać swój 1% podatku na Roberta należy wpisać:

Nr KRS: 0000186434

Cel szczegółowy 1%:
" Robert Malec 127/M"

2022 Copyright Stronka Robercika Malca Rights Reserved