fbpx

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Robercika Malca, naszego kochanego synka, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością. Na stronce pokazujemy codzienną walkę Roberta w drodze do samodzielności. Chcemy pokazać także, że mimo swojej niepełnosprawności Robert, na swój sposób, może cieszyć się życiem, jak każda zdrowa osoba.

FILMIKI

KSIĘGA GOŚCI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Robert na Facebook

Już po raz drugi zawitaliśmy do Bydgoszczy. Tym razem niestety tylko na tydzień- Robek tuż przed wyjazdem rozchorował się nam na tyle poważnie, że nie miał siły na żadne ćwiczenia i musieliśmy odwołać pierwszy tydzień pobytu w Neuronie. Na drugi tydzień Robal dzielnie pojechał z tatusiem i tak jak było to poprzednim razem pierwsze dni ryczał niemalże na wszystkich zajęciach. A zajęć jak zwykle było sporo: sala, pająk, SI, masaż, terapia ręki, zajęcia z logopedą, hipoterapia.

Ośrodek w Bydgoszczy był drugim miejscem, do którego postanowiliśmy pojechać aby poprawić kondycję naszego synka. Ośrodek ten jest mniejszy, niż w Stobnie i przez co bardziej kameralny. Położony jest na obrzeżach miasta w dzielnicy Fordon- z jednej strony dobrze bo blisko do cywilizacji, ale jednocześnie zabrakło nam jakiegoś lasu w pobliżu, po którym moglibyśmy spacerować w przerwach między zajęciami.

Dni minęły nam na ciężkich ćwiczeniach, które Robek znosił bardzo dzielnie. Codziennie miał godzinę sali, pół godziny integracji sensorycznej, terapii ręki, logopedy, masażu, hipoterapii i dogoterapii. W pierwszym tygodniu nasz synek płakał niemalże na każdych zajęciach, ale po zmianie godzin ćwiczeń i zapoznaniu się z wszystkimi rehabilitantami uśmiech nie schodził z jego buzi.

 

 

Strona ośrodka : http://www.osrodekneuron.pl/osrodek.html

Zdjęcia marzec 2012:

 

Zdjęcia pazdziernik 2011:

Filmik:

Comments powered by CComment

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ROBERTOWI?

Aby przekazać swój 1% podatku na Roberta należy wpisać:

Nr KRS: 0000186434

Cel szczegółowy 1%:
" Robert Malec 127/M"

2022 Copyright Stronka Robercika Malca Rights Reserved