fbpx

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na stronie Robercika Malca, naszego kochanego synka, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością. Na stronce pokazujemy codzienną walkę Roberta w drodze do samodzielności. Chcemy pokazać także, że mimo swojej niepełnosprawności Robert, na swój sposób, może cieszyć się życiem, jak każda zdrowa osoba.

FILMIKI

KSIĘGA GOŚCI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Robert na Facebook

TRATWA

http://www.tratwa.sos.pl/

2015


Nasz drugi pobyt w Tratwie niestety nie potrwał za długo. Zamiast planowanych 2 tygodni spędziliśmy tam tylko tydzień- niestety nagła kontuzja kręgosłupa u mamy uniemożliwiła dokończenie turnusu. Mamy nadzieję, że Robek czas jaki spędził w Tratwie wykorzystał maksymalnie:)

2014

W tym roku po raz pierwszy odwiedziliśmy ośrodek położony w miarę blisko nas tzn. ośrodek Tratwa koło Torunia.

Jest to dosyć kameralne miejsce, ale mimo to nasz synek dostał spory wycisk podczas dwóch tygodni zajęć. Turnus rozpoczęliśmy od wyboru zajęć, w których miał uczestniczyć Robert. Była to dla nas nowość, bo zazwyczaj na turnusach dostawaliśmy pakiet zajęć nie ważne czy chcieliśmy mieć je wszystkie czy nie i nie było możliwości zamiany. Tutaj pakiet zajęć do wyboru był mniejszy, ale za to mieliśmy pewność, że Robert ćwiczył to co powinien.

Duży nacisk Pani rehabilitantka postawiła na stymulowanie chodu u Roberta. Godzinami przemierzali korytarz i dzięki temu dzisiaj Robek znów zaczął naprzemiennie ruszać nogami. Dodatkowo były zajęcia w pająku, integracja sensoryczna, hipoterapia, masaż, logopeda, terapia ręki, terapia master.

Zdjęcia 2015:

Zdjęcia 2014:

 

Filmiki:

 

 

Comments powered by CComment

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU ROBERTOWI?

Aby przekazać swój 1% podatku na Roberta należy wpisać:

Nr KRS: 0000186434

Cel szczegółowy 1%:
" Robert Malec 127/M"

2022 Copyright Stronka Robercika Malca Rights Reserved